KURUMSAL TOPTAN SATIŞ
 XML Ürün Tedariki Çalışma Şartları :

Başvuru :

XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükelleyetinizin olması gerekmektedir. Ardından aşağıdaki evrakları eksiksiz olarak tamamlayarak başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde, kayıtlar tamamlanarak iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

Sipariş, Ödeme ve Teslimat :

Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen iş ortağı giriş bilgileriniz ile “ www.ilkemhamile.com ” adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile ve Havale seçeneği ile Peşin olarak yapmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluşturmanızın ardından teslimat bilgileri olarak,  ister müşteri teslimat bilgilerini isterseniz de kendi bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak siparişiniz tamamlanmış oluyor. Müşterilerinizin siparişlerini direk müşterilerinize gönderebiliyoruz. Bunun için müşterinizin adına kestiğiniz faturanızı bize mail yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Dilerseniz ambalaj için malzemelerinizi (koli, bant, insert vb.) tarafımıza göndermeniz halinde paketleme sırasında bu malzemelerin kullanılması da mümkündür. Kargo gönderimleri sadece sizin anlaşmalı kargonuz ile gerçekleşmektedir. Siparişinizden sonra faturanızı gönderdiğiniz mailde kargo bilgilerini de tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Ürün Kar Oranları :

Ürün kar oranları, ürün ve ürün gruplarına göre %15 ile %50 arasında değişiklik göstermektedir. XML çıktısında size, KDV dahil ve KDV hariç olmak üzere alış ve önerilen satış yatları gönderilmektedir. Çeşitli dönemlerde sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde sizde müşterilerinize uygun yatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz.

Faturalandırma :

Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları toplu halde ay sonu tarafınıza gönderilmektedir.

İade ve Garanti :

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Hijyenik olarak kullanılan tüm ürünlerin iadesi yapılamaz. (Göğüs pompası, göğüs pedi, kozmetik ürünler vb.)  Diğer tüm ürünlerde garanti şartlarını bizim gerekli yönlendirmeleriniz ile  satın alınan marka tarafından sağlanır. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir. Kargoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili Kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcı firmaya aittir.

XML Tedariği Kullanımı ve Ücret:

­ Aldığınız XML hizmetini sadece vereceğiniz IP üzerinde konumlanan tek domain üzerinden kullanma hakkı verilmiştir. XML Hizmet ücretimiz yıllık 1000 TL (KDV Dahil) olarak belirlenmiştir. Bu ücret sözleşmemizde de belirtildiği üzere belirli satış kotasına ulaşan iş ortaklarımıza iade edilmektedir. XML Tedarik hizmeti sözleşmelerimiz yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.