SIKÇA SORULAN SORULAR
Ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
www.ilkemhamile.com adresinden satın aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz.
Değişim talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen ürün değişim formundaki gerekli alanları doldurduktan sonra 0242 248 69 85 müşteri hizmetlerimizden değişim yapmak istediğinizi teyit edebilirsiniz. Dilerseniz İade Değişim Oluşturma Sayfasında da talep bulunabilirsiniz.
2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir.
Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir.
Değişimlerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir.
Değişim için gönderilen ürün değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
www.ilkemhamile.com adresinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen ürün iade formundaki gerekli alanları doldurduktan sonra 0242 248 69 85 müşteri hizmetlerimizden değişim yapmak istediğinizi teyit edebilirsiniz. Dilerseniz İade Değişim Oluşturma Sayfasında da talep bulunabilirsiniz.
İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.
İade için gönderilen ürün(ler)'de mutlaka müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmelidir.
İadelerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir.
İade için gönderilen ürün iade bölümünde kontrol edildikten sonra ücret iadesi gerçekleşecektir.

Siparişimi nasıl takip ederim?
www.ilkemhamile.com adresinden giriş yaptıktan sonra "menü" sekmesinden “siparişlerim” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi oluştururken sms seçeneğini seçerek sipariş durum bilgilerinizi sms ile alabilirsiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Evet, bu hizmet için Ptt Kargo ile Kapıda Ödeme'yi tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli almış olduğunuz ürüne göre değişmektedir. Bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır.

Kargo ücreti ne kadar?
Siparişlerinize kargo ücreti olarak ödeme aşamasında 35 TL sepetinize eklenecektir.

Kargomun bana ulaşması ne kadar sürer?
Siparişiniz kargoya verildikten sonraki 1-3 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir. 

İade etmek ya da değiştirmek istediğim ürünü hangi adrese göndermeliyim?
İade edeceğiniz ürünü Elmalı Mahallesi 3. Sok. 2/D Kışlahan Çarşısı No:49 Muratpaşa/Antalya adresine gönderebilirsiniz. İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Ödeme seçenekleri neler?
Kredi kartıyla ödeme, banka havalesiyle ödeme, kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla tek çekim ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapabilirim?
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz. Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneğini Nasıl Kullanırım?
Alışverişinizi tamamlarken “kapıda ödeme” seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza kadar gelmeden ücret ödemezsiniz. Mng Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken kredi kartıyla veya peşin olarak ödemenizi alır. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartına taksit yapılamaz. Bu hizmet için Mng Kargo Minimum 4.5 TL ve (Aldığınız ürüne göre değişken) hizmet ücreti almaktadır ve bu fark faturanıza yansıtılmaktadır.

Banka Havalesi İle Ödeme Seçeneğini Nasıl Kullanırım?
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak 0242 248 69 85 no'lu telefonla ya da info@ilkemhamile.com adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.

Taksitli ödeme yapabilir miyim?
Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Bonus veya World kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.

Kargo takibi nasıl yapılır?
Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini Mng Kargonun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına www.ilkemhamile.com hesabınızdaki “Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.